Дезінфікуючий засіб СЕПТОФАН ХД рідка форма каністра 5000 мл + літр дезінфекції в подарунок

Дезінфікуючий засіб СЕПТОФАН ХД рідка форма каністра 5000 мл + літр дезінфекції в подарунок

Дезінфікуючий засіб СЕПТОФАН ХД рідка форма каністра 5000 мл + літр дезінфекції в подарунок ##от компании## CleanSpot - професійний вибір санітарно-гігієнічного приладдя - ##фото## 1
900 ₴
Хит продаж
В наявності

Опис

Дезінфікуючий засіб СЕПТОФАН ХД рідка форма каністра 5000 мл

Замовте каністру дезінфекції і отримайте літр дезінфекції Msept Multisteril в подарунок!!!

СЕПТОФАН® ХД – рідкий дезінфікуючий засіб для оброблення рук працівників учбових закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення, банківських установ, всіх видів транспорту; дезінфекції рук працівників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил, в зонах надзвичайних ситуацій, а також у побуті. Засіб забезпечує антисептичну дію, знищує мікроби за допомогою бактерицидного комплексу. Не викликає подразнення шкіри. Містить спирт. Має високу бактерицидну та вірулецидну активність відносно мікобактерій туберкульозу, гепатиту, вірусів герпесу; ефективний для дезінфекції рук з ціллю попередження розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів (в т.ч. збудників сальмонельозу, дезинтерії, холери) та профілактики гострих кишкових захворювань, причиною яких є стійкі штами мікроорганізмів, відносно яких інші препарати не завжди ефективні; високоактивний по відношенню до грибкових захворювань (кандидози, дерматити). Без барвників та консервантів, екологічно чистий продукт.

Склад:

Складові частини для дезінфікуючих засобів відповідають рекомендаціям ЕС 89/542.
Складові частини: вода демінералізована, 1-пропанол, 2-пропанол, гліцерин.

Призначення:

Рекомендований для використання працівниками харчової промисловості, в сільському господарстві, медицині та в побуті, а також в зонах підвищеної інфекційної небезпеки. За рахунок збалансованої комбінації, засіб для дезінфекції рук забезпечить видалення найдрібніших забруднень та профілактичну антисептичну обробку.

Спосіб використання:

Перед роботою ретельно помити руки з милом, висушити, та на сухі чисті руки нанести 1,5 - 3 мл засобу та втирати на протязі 30 сек. до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне.

Об'єм: 5000 мл / каністра
Країна-виробник: Україна

Доступне відвантаження за безготівковим розрахунком з ПДВ та сертифікатами якості!

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Код товару
ХД
Виробник
Собственное производство
Країна виробництва
Україна
Производитель
Clean Stream
Область применения
гигиеническая дезинфекция рук и кожи
Упаковка
канистра
Тип средства
дезинфицирующая жидкость
Страна производства
Україна
Экстракт
без экстракта

Супутні товари