Оплата і доставка

Оплата і доставка

 • Нова Пошта
  Відправка замовлень здійснюється будь-яким поштовим кур'єром на вибір клієнта протягом двох-трьох днів після оплати замовлення. Увага! У зв'язку з частими відмовами отримання замовлень невеликої кількості продукції з мінімальними цінами, наша компанія може відмовити у відправці післяплатою, якщо вартість доставки в орієнтовних розрахунках буде рівнозначна, або перевищувати вартість замовлення.
 • Поштові кур'єри: САТ, Делівері, Інтайм, Міст Експрес, Нічний Експрес, DPD
  Відправка замовлень здійснюється будь-яким поштовим кур'єром на вибір клієнта протягом двох-трьох днів після оплати замовлення.
 • Доставка по м. Києву безкоштовна за умови:
  Замовлення на суму понад 1 000 грн. доставляється безкоштовно.
  Доставка по місту здійснюється на наступний день після прийняття замовлення. Залежно від дорожньої обстановки та завантаженості транспорту доставки, точний час доставки уточнюйте в менеджера при прийомі замовлення. Доставка на суму менше 1000 грн. коштує 70 грн.
 • Доставка по м. Львів безкоштовна за умови:
  Замовлення на суму понад 700 грн. доставляється безкоштовно.
  Доставка по місту здійснюється на наступний день після прийняття замовлення. Залежно від дорожньої обстановки та завантаженості транспорту доставки, точний час доставки уточнюйте в менеджера при прийомі замовлення. Доставка на суму менше 700 грн. коштує 70 грн.
 • Доставка "Ін тайм"
 • Доставка "Justin"
 • Доставка "Укрпошта"
 • Доставка "Самовивіз"
 • Доставка "Delivery"

Способи оплати

Банківська картка (Liqpay)
Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата кур'єрові по м. Київ, Львов (Готівкою)
Оплата під час самовивезення по м. Київ, Львов (Готівкою)
Мінімальна сума замовлення 350 ₴

Способи доставки

Нова Пошта За тарифами перевізника

Відправка здійснюється на протязі 2-х, днів після оплати замовлення. Відправляємо товар при оплаті на картку або накладеним платежем, також можливий банківський платіж, та оплата через сервіс Liqpay на нашому сайті. За доставку сплачує отримувач. Увага! У зв'язку з частими відмовами отримання замовлень невеликої кількості продукції з мінімальними цінами, наша компанія може відмовити у відправці післяплатою, якщо вартість доставки в орієнтовних розрахунках буде рівнозначна, або перевищувати вартість замовлення.

САТ За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби САТ. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Делівері За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби Делівері. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Інтайм За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби Інтайм. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Міст Експрес За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби Міст Експрес. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Justin За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби Justin. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Укрпошта За тарифами перевізника

Можливість замовити товар за допомогою поштової служби Укрпошта. Доставка відбувається на протязі 2х-3х днів після отримання оплати.

Доставка по місту Київ За тарифами перевізника

Доставка по місту Київ безкоштовна при замовлені на суму більшу ніж 1000 грн. При замовленні на суму меньше ніж 1000 грн. доставка буде коштувати 70 грн. Доставка по місту відбувається на наступний день після прийняття замовлення.

Доставка по місту Львів За тарифами перевізника

Доставка по місту Львів безкоштовна при замовлені на суму більшу ніж 1000 грн. При замовленні на суму меньше ніж 1000 грн. доставка буде коштувати 70 грн. Доставка по місту відбувається на наступний день після прийняття замовлення.

Самовивіз з наших складів За тарифами перевізника

Отримання товару з наших складів у місті Київ і Львів. Для узгодження часу телефонуйте за номером телефону і домовляйтесь за час заздалегідь.

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення товару за домовленістю протягом 14 днів

Умови повернення та обміну. Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства. Терміни повернення. Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості). Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю. Санітарно-гігієнічна продукція поверненню та обміну не підлягає.