CleanSpot - інтернет-магазин санітарно-гігієнічних принад
+380 (96) 073-23-17
Дезінфекція рук

Дезінфекція рук

Дезінфекція рук: мити з милом або дезінфікувати?

Гігієна рук людини залежить від того, наскільки ретельно він дотримується всіх правила. Порівнюючи мило і дезінфікуючі засоби для рук необхідно пояснити, що бувають патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми. У кожного з них своя реакція на методи дезінфекції. Спробує розглянути це докладніше.

Види гігієни рук

Віруси і мікроби

Віруси набагато складніше видалити з поверхні шкіри, тому головну роль грає ретельна і тривала обробка. Віруси мають найменший розмір, тому можуть затриматися в складках шкіри. Тут вирішальну роль грає саме тертя рук одна об одну в потоці води.

Мікроби можуть відрізнятися ступенем стійкості до дезінфекції, тому лікарям рекомендується користуватися стерильними рукавичками. Але більша частина з них легко знищуються дезінфікуючими засобами. Сучасні препарати містять різні поживні компоненти, тому їх можна використовувати також і для догляду за шкірою. В результаті шкіра не тільки захищається від патогенних мікроорганізмів, але і стає здоровішою.

Види дезінфекції рук

Правильна і своєчасна обробка рук є запорукою здоров'я самої людини і оточуючих його людей. Існує три основних види дезінфекції рук:

  • звичайне миття рук (виконане за правилами обробки);
  • гігієнічна дезінфекція (механічна чистка, потім застосування антисептика);
  • хірургічна дезінфекція рук (в обробку включаються передпліччя, після застосування антисептика надягають стерильні рукавички).

Професійні дезінфікуючі засоби повинні володіти широким спектром дії: антибактеріальним, протигрибковим, противірусним, тобто вони впливають і на мікроби, і на віруси. В екстрених випадках можна користуватися ними без попереднього миття рук з милом: це безпечно. Лінія «Msept» призначені для швидкої і ефективної дезінфекції рук. Її основні переваги:

широкий спектр дії;
безпечність застосування;
економічність;

Ми виробляємо якісні засоби, які розфасовані в зручні пляшки різного обсягу (від 100 мл до 5 літрів).

Лінія дезінфекції Eco Point Msept

Контакти
CleanSpot - професійний вибір санітарно-гігієнічного приладдя
+380 (96) 073-23-17 Василь+380 (98) 190-98-00 Михайло
02230, Україна, Київ, Окружна дорога, с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1а на мапі
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування