CleanSpot - інтернет-магазин санітарно-гігієнічних принад
+380 (96) 073-23-17
Український виробник целюлозно-паперової продукції "Мірус компані"

Український виробник целюлозно-паперової продукції "Мірус компані"

Чи є в Україні якісне виробництво целюлозно-паперової продукції внедомашнього використання?

Є, і на протязі 12 років даний завод, який розташовується в Полтаві стрімко розвивається і покращує якість продукції, що випускається.

Mirus company 

ПП "Мірус компані" - це український завод повного циклу виготовлення паперової продукції санітарно-гігієнічного спрямування, починаючи від проектної і технологічної частини, виробництва як комплектуючих так і готової продукції, повний цикл упаковки і маркування. Велика частина виробництва - це автоматизоване виробництво, що дозволяє утримувати стабільно високий рівень якості. 

Для виготовлення використовується європейська сировина від кращих виробників Польщі, Туреччини, Швеції та країн Балтії. Також компанія має ряд патентів на особливі методи нанесення візерунків і торгові марки ТМ Mirus, ТМ Eco point і ТМ Чудово.

Завод має найбільш широкий в Україні асортиментний ряд продукції, дві лінії - домашнього використання і внедомашнього використання.

Продукція домашнього використання широко відома під торговими марками мереж таких, як Новус, ДЦ Україна, Білла Україна, АТБ маркет, Брусничка, Маріванна.

Лінія для внедомашнього використання - ТМ Eco Point - включає листові паперові рушники, рулонні рушники з центральною витяжкою, рулонні рушники для автоматичних, механічних або сенсорних тримачів, туалетний папір в Джамбо рулонах, листовий туалетний папір, серветки як барні, діспенсерні, так і сервірувальні.

Висока якість продукції, складські запаси і виробничі потужності, високий рівень обслуговування і команда продажу, чесність у веденні бізнесу і бажання розвиватись - це результат 12 річної роботи.

База клієнтів компанії з кожним днем поповнюється і ми завжди раді, що протягом 12 років є постійні клієнти, які цінують нас і допомагають нам бути сильнішими. Наші клієнти - це найголовніше для нас. Зараз нашими клієнтами є: заводи, виробництва, клінінгові компанії та обслуговуючі компанії, бізнес-центри та офісні приміщення, готелі, ресторани, розважальні центри, спорт клуби, медичні установи, автомобільні мийки та ремонтні майстерні, салони краси і т.д.

"Те, що ми отримуємо від життя прямопропорційно тому, що ми вкладаємо в нього"

ПП "Мірус компані" це партнер, на якого можна покластися! І ми це доводимо кожен день протягом 12 років!

Контакти
CleanSpot - професійний вибір санітарно-гігієнічного приладдя
+380 (96) 073-23-17 Василь+380 (98) 190-98-00 Михайло
02230, Україна, Київ, Окружна дорога, с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1а на мапі
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування