Дезінфекція рук: мити з милом або дезінфікувати?
Гігієна рук людини залежить від того, наскільки ретельно він дотримується всіх правила. Порівнюючи мило і дезінфікуючі засоби для рук необхідно пояснити, що бувають патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми. У кожного з них своя реакція на методи дезінфекції. Спробує розглянути це докладніше.
Віруси і мікроби
Віруси набагато складніше видалити з поверхні шкіри, тому головну роль грає ретельна і тривала обробка. Віруси мають найменший розмір, тому можуть затриматися в складках шкіри. Тут вирішальну роль грає саме тертя рук одна об одну в потоці води.
Мікроби можуть відрізнятися ступенем стійкості до дезінфекції, тому лікарям рекомендується користуватися стерильними рукавичками. Але більша частина з них легко знищуються дезінфікуючими засобами. Сучасні препарати містять різні поживні компоненти, тому їх можна використовувати також і для догляду за шкірою. В результаті шкіра не тільки захищається від патогенних мікроорганізмів, але і стає здоровішою.
Види дезінфекції рук
Правильна і своєчасна обробка рук є запорукою здоров'я самої людини і оточуючих його людей. Існує три основних види дезінфекції рук:
- звичайне миття рук (виконане за правилами обробки);
- гігієнічна дезінфекція (механічна чистка, потім застосування антисептика);
- хірургічна дезінфекція рук (в обробку включаються передпліччя, після застосування антисептика надягають стерильні рукавички).
Професійні дезінфікуючі засоби повинні володіти широким спектром дії: антибактеріальним, протигрибковим, противірусним, тобто вони впливають і на мікроби, і на віруси. В екстрених випадках можна користуватися ними без попереднього миття рук з милом: це безпечно. Лінія «Msept» призначені для швидкої і ефективної дезінфекції рук. Її основні переваги:
широкий спектр дії;
безпечність застосування;
економічність;
Ми виробляємо якісні засоби, які розфасовані в зручні пляшки різного обсягу (від 100 мл до 5 літрів).